Minecraft izle | Minecraft videoları bu adreste!
Avatar
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Deep The Villager | Server Tanıtımı

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

URL


Yayın Tarihi ekleyen Admin - Kategori: Minecraft Server İnceleme
363 İzlenme

Açıklama

Deep The Villager nedir?

-Deep The Villager bir hub sunucusudur. Şuan hapishane bölümü açıktır. Hapishane(Prison) bölümü 2 sunucudan oluşmaktadır. Bunlar; - Edd's Prison & Deep's Prison Sunucularu iki gruba ayıracak olursak, Edd's Prison op prison, Deep's Prison non-op prison olarak geçiyor. -Sunucu sitesi: www.deepthevillager.com. Bu sitede forum, sunucu hakkında haberler, web-market bölümleri içermektedir. server'a bağlanmanız için çoklu oyuncu bölümüne girmeniz gereken adres:  hub.deepthevillager.com

Prison Sunucular Hakkında Bilgi

-Bu sunucularda sizler birer mahkumsunuz. Amacınız maden kazarak en üst rütbeye ulaşmak ve hapishaneden kurtulmak. Sunucularda plot veya hücre satın alabilir, oyuncularla savaşabilir, ticaret yapabilirsiniz.

Edd's Prisona Başlangıç:

-Sunucuya ilk girdiğinizde eşyalarınız envanterinize gelecektir. Eşyalarınızı alıp /maden a yazarak başlayabilirsiniz. Rütbelerin gerektirdiği paraya bakmak için /rutbeler, rütbe atlamak için /rutbeatla yazabilirsiniz. C rütbesine ulaştığınızda /p auto yazarak kendinize 32x32'lik bir arsa alabilirsiniz. Oyuncularla savaşmak için /arena yazabilirsiniz.

Deep's Prisona Başlangıç:

 -Sunucuya ilk girdiğinizde /kit baslangic yazarak eşyalarınızı alabilirsiniz. ardından A yazan yere ilerleyebilirsiniz. Her bölüğün kendine ait madenleri, hücreleri, ısıtma odaları, marketi ve PvP alanları vardır. Sunucuda dikkat etmeniz gereken şeyleren biri yerdeki kırmızı ve yeşil çizgilerdir. Kırmızı çizgiyi geçtiğiniz zaman pvp açıktır. Bir diğer şey ise gardiyanlar dır. Gardiyanların görevi hapishanede huzuru sağlamaktır. Eğer elinizde kılıç ile dolaşır, birine gardiyanın karşısında vurursanız gardiyan sizi cezalandırabilir. Bir gardiyan sizden bir şey yapmanızı istediğinde yapmak zorunasınız. Düzeni sağlamak Deep's Prison da çok önemlidir. Çünkü; çok fazla pvp'ye açık alan bulunmaktadır. Rütbelerin gerektirdiği paraya bakmak için /rutbeler, rütbe atlamak için /rutbeatla yazabilirsiniz. Hücrelerin 24 saatliği 1000 oyun parası tutmaktadır. Sunucuda büyü basabilmek için gizli bölümleri bulmanız gerekmektedir. Diğer oyuncularda bu bölümler hakkında bilgi edinebilirsiniz.


 

 

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
Yandex.Metrica