Minecraft izle | Minecraft videoları bu adreste!
Avatar
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Popüler


 • Equanimity Minecraft Doku Paketi 1.7.10/1.7.9/1.7.2

  Paket 32px boyutundadır 1.7.2, 1.7.9, 1.7.10 versiyonlarında kullanılabilir. Doku paketini kullanmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • Minecraft sürümünüz mutlaka 1.6 dan büyük olmalıdır.
  • Doku paketini masaüstünüze indirin. %appdata% klasörüne giderek .minecraft klasörünü açınız.
  • resource klasörünü açıp indirdiğiniz doku paketini buraya kopyalayınız / taşıyınız
  • Minecraft’ı açıp deneyebilirsiniz.
  Devamı.. »

 • Minecraft 1.7.10 Çıktı

  Minecraft 1.7.10 çıktı!

  Minecraft Realms oyuncuları için yeni haberlerimiz var, 1.7.10 yayınlandı ve bu sürümde realms için bir çok yenilik, bugfix ve iyileştirme var. single ve multiplayer oyuncuları için ise fazla bir yenilik yok!

  Minecraft 1.7.10 çıkış duyurusunda bildirilenler

  Oyuncu ekranı geliştirmeleri
  realms için daha Gelişmiş Sunucu ayarları
  Realms Arayüz düzeltmeleri

  indirmek için tıklayın.

  ayda sadece 20 TL 'ye bir minecraft sunucusu kurun ve tüm arkadaşlarınızla oyunun tadını çıkarın.

   

  Devamı.. »

 • Minecraft Sistem Gereksinimleri

  Minecraft, grafikleri sebebiyle ilk bakışta her ne kadar basit ve gereksinim açısından pek bir şey harcamayacak gibi görünse de, sanıldığı kadar düşük bilgisayarlarda çalışmıyor. Her güncellenen sürümünde biraz daha geliştirilen ve iyileştirmeler yapılan oyunu bilgisayarınızda çalıştırabilmeniz için, minimum ve önerilen sistem gereksinimleri aşağıda yer alıyor. Bu gereksinimleri karşılayamayan bilgisayarlarda donmalar, oyunda takılmalar veya grafiksel sorunlar ortaya çıkabilir.

  Aşağıdaki sistem gereksinimleri, kullandığınız doku paketlerine veya modlara göre daha yüksek veya daha alçak olabilir. Bahsi geçen sistem gereksinimleri, normal bilgisayarlarda modsuz ve doku paketsiz oyun için belirlenmiştir.

  Devamı.. »

 • Minecraft Nedir?

  Minecraft, bünyesindeki eğlenceli doğadan elde edeceğiniz çeşitli maddeler ile kendinize yepyeni şeyler icat edebileceğiniz, yer yer yaratıcılığınızı konuştururken yer yer de arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz eğlenceli bir oyun olarak özetlenebilir. İsveçli oyun yapımcısı ve tasarımcı Notch kullanıcı adına sahip Markus Persson tarafından hazırlanan oyun, yayınlandığı ilk günden itibaren gösterilen büyük ilgi üzerine Mojang firmasının kurulmasına ve burada geliştirilmesine neden olmuştur.

  Oyunun yapımcısı Markus Persson, oyunu "Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer" oyunlarından ilham alarak yarattığını açıklamıştır. 7-8 yaşlarından itibaren oyun yazılımına merak salan Persson, yarattığı Minecraft'a gösterilen ilgiye önceleri şaşırmış, daha sonra alışmıştır.

  Devamı.. »

RSS
Yandex.Metrica