Minecraft izle | Minecraft videoları bu adreste!
Avatar
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Minecraft 1.8 İnceleme - Yeni Bloklar, Yeni Mob'lar Yeni Bloklar

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

URL


Yayın Tarihi ekleyen Admin - Kategori: Minecraft 1.8
380 İzlenme

Açıklama

Minecraft ilk çıktığı zamandan bu yana hayran kitlesi kaybetmeden sürekli arttırmayı başaran nadir oyunlardan birisi, ilk görenlerin bu naasıl oyun dedikleri kötü grafikli bu oyundaki sihiri başına oturmayan kimse anlamıyor, dışarıdan beğenilmesede hayran kitlesini minecraft.net üzerinde bulunan sayaça bakarak anlamanız yeterli :)

Minecraft Eylül ayı itibariyle “The Bountiful Update” adını verdiği yeni bir sürüm yayınladı, 1.8 sürümünde bir çok yenilik olduğundan 2 ayrı zamanda yayınlanacak, şimdiki yayınlanan sürüme “Adventure Update” adını vermişler..

Yeni sürümde dünya tamamiyle daha iyi görüntüleniyor, bu oyun motorunda yapılan yeni geliştirmeler sayesinde mümkün olmuş, geliştirilmiş olan görüntü motoru artık daha az sistem kaynağı harcayarak etrafı görüntülüyor.

Yeni sürümde bir çok yeni npc ve mob eklenmiş, Ender Guardian, Guardian, Tavşan, Magara Örümceği, Ender Böceği gibi yeni yaratıklar oyuna dahil edilmiş. Bütün bu yeni yaratıklar aynı zamanda öldüklerinde bir çok yeni ganimet bırakıyor, bunuda belirtmek lazım!

En iyi özelliklerden biriside oyuna tavşanların eklenmiş olması, artık karnınızı doyurmak için tavşan avlayabileceksiniz.

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

  • mete Ekleme Tarihi süper
RSS
Yandex.Metrica